Zajmujemy się pacjentami chorymi i niepełnosprawnymi już od 2002 roku. Jesteśmy jednymi z pierwszych firm, które wprowadziły do swojej działalności usługi opieki domowej nad pacjentem chorym. Od początku nasza działalność cieszy się dużym uznaniem wśród pacjentów i ich rodzin. Jesteśmy rozpoznawalni przez to, że pomagamy ludziom kompleksowo, kładąc duży nacisk na jakość świadczonych usług. Uzyskujemy to dzięki wysokim kwalifikacjom personelu. W naszym zespole pracują pielęgniarki specjalistki w różnych dziedzinach pielęgniarstwa, przez co możemy opiekować się chorymi wielodyscyplinarnie. Przez cały czas współpracuje z nami zespół fizjoterapeutów. Ponadto na bieżąco cały zespół uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i bierze udział w konferencjach, zdobywając wiedzą przydatną do pracy z chorymi.
Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaczęła prowadzić sklep medyczny, gdzie pacjent i jego rodzina może zaopatrzyć się w niezbędne artykuły medyczne potrzebne do sprawowania opieki.

 

Dom Opieki Senior jest obiektem dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Wybudowany został zgodnie z europejskimi standardami. Myślą przewodnią naszego projektu było przede wszystkim stworzenie warunków, które zapewnią specjalistyczną opiekę medyczną, ale nie będą przypominać szpitalnych sal. Jasne, przestronne pokoje, wygodne łazienki, wspólne pomieszczenia takie jak jadalnia czy pokój dziennego pobytu, ciepła kolorystyka oraz domowe detale wystroju wnętrz, czynią obiekt przytulnym i zacisznym. Ogromnym atutem jest lokalizacja obiektu, który położony jest w spokojnej i malowniczej wsi Mórkowo, niedaleko Leszna.